di 23 okt

Call me by your name

Filmhuis Lochem

do 25 okt
Inclusief Ranja

Theater Terra

Kikker en de vallende ster

vr 26 okt

Het Groot Niet Te Vermijden

The Inevitables

za 27 okt
StadsLounge DanceClub

80's & 90's Dance Night

DJ Mike van Doorn

wo 31 okt
wachtlijst
try out

Brigitte Kaandorp

Eh....

do 01 nov

Arie en Silvester

Wie?

vr 02 nov

Thijs Kemperink

Bonje!

za 03 nov
wachtlijst

De Bankdirecteuren

Een echte kroegavond

zo 04 nov

Seriekorting St. Gudulakerk

Drie klassieke concerten

zo 04 nov
St. Gudulakerk in Lochem

Cappella Amsterdam

Again and Again

zo 04 nov

The Leisure Seeker

Filmhuis Lochem

wo 07 nov

Seven Drunken Nights

The Story of the Dubliners

do 08 nov

Dolf Jansen

Beeldenstorm - Oudejaars 2018

vr 09 nov

Op Sterk Water

Hotel

di 13 nov

Aus dem Nichts

Filmhuis Lochem

vr 16 nov

Freedom

Eerbetoon aan George Michael

za 17 nov
try out

Thomas Acda

Motel

di 20 nov
try out

Opvliegers 4

Trossen Los!

wo 21 nov

Huisvrouwen Bestaan Niet

Filmhuis Lochem

vr 23 nov

Leon van der Zanden

Kameleon

za 24 nov
wachtlijst
Losse stoelen

Peter Pannekoek

Later was alles beter

zo 25 nov
StadsLounge / incl. Ranja

Sinterklaas

Sint en de verdwenen pakjes

di 27 nov

On Body and Soul

Filmhuis Lochem

vr 30 nov

Sjaak Bral

Vaarwel 2018

za 01 dec
wachtlijst
i.s.m Popcorn

Ernest Beuving

Skoren

zo 02 dec
I.s.m. Wereldwinkel Lochem

La Jaula de Oro

Filmhuis Lochem

do 06 dec

Erik van Muiswinkel

De Oplossing

vr 07 dec

The Wieners

The Everly Brothers

za 08 dec

Høken met De Heinoos

Een eerbetoon aan de grondleggers van de dialectmuziek in Gelderland

di 11 dec

The Shape of Water

Filmhuis Lochem

wo 12 dec

De Notenkraker

Kiev Ballet

vr 14 dec
LAATSTE KAARTEN

Rundfunk

Wachstumsschmerzen

za 15 dec
wachtlijst
try out

Pieter Derks

Voor wat het waard is

di 18 dec

Seriekoring St. Gudulakerk

10% korting

di 18 dec
St. Gudulakerk in Lochem

Weihnachts-Oratorium

Nederlands Kamerkoor

wo 19 dec

Murder on the Orient Express

Filmhuis Lochem

do 20 dec
StadsLounge

Pieter Verelst

Mijn broer en ik

vr 28 dec

Driving Miss Daisy

Anne Wil Blankers, Edwin Jonker en Iwan Walhain

za 29 dec
StadsLounge DanceClub

Top2000

De Disco Kings

za 05 jan

Gewoon Aans!

Volk

vr 11 jan
StadsLounge / try out

OldenHermanns

Unsexed

za 12 jan
wachtlijst
Extra voorstelling op 16 maart 2019

Dahl Diner

Verhalen en gerechten van Roald Dahl

vr 18 jan
StadsLounge

Pepijn Schoneveld

Stante Pede

za 19 jan
try out

Lenette van Dongen

Paradijskleier

vr 25 jan

Tim Akkerman & Band

Tim Akkerman sings The Boss

za 26 jan

Thijs Borsten

De uitdaging

wo 30 jan
try out

Laten we eerlijk zijn

Owen Schumacher, Beau Schneider & Hanneke Drenth

do 31 jan

Simon & Garfunkel Acoustic

Sounds of Silence

vr 01 feb

Percossa

BAM!

za 02 feb
wachtlijst

Arjen Lubach

Arjen Lubach Live

wo 06 feb
try out

Romy Monteiro

All at Once

do 07 feb

Maartje & Kine

Vibrato!

za 09 feb

Johan Derksen

Keeps the Blues Alive

wo 13 feb
wachtlijst
try out

Daniël Arends

Meer van hetzelfde (deel 1)

vr 15 feb
StadsLounge

Alex Ploeg

Ultimatum

za 16 feb

Woodstock

50th Anniversary Tour

do 21 feb

Emma wil leven

Gebaseerd op de documentaire van Jessica Villerius

vr 22 feb
wachtlijst

Helligen Hendrik

Oald Zeer

wo 27 feb
Aanvang: 13:30 uur

Ernst, Bobbie en de rest

Geklungel in de Jungle

wo 27 feb
Aanvang: 16:00 uur

Ernst, Bobbie en de rest

Geklungel in de Jungle

do 28 feb

Kom hier dat ik u kus

Sophie van Winden, Kirsten Mulder, Dragan Bakema & Oda Spelbos

vr 01 mrt

André Manuel

Dreejklezoew

za 02 mrt

Paul de Munnik

Goed Jaar

wo 06 mrt
Genomineerd voor de Poelifinario 2018!

Richard Groenendijk

Om Alles!

do 07 mrt

Naar Casablanca

Stefan Rokebrand, Jamie Grant, Tjebbo Gerritsma & Gürkan Küçüksentürk

vr 08 mrt
Winnaar Poelifinario 2018 - categorie engagement!

Tim Fransen

Het Kromme Hout der Mensheid

za 09 mrt

Pink Floyd Project

50 jaar Pink Floyd - The Dutch Years

do 14 mrt

Love Alone Is Not Enough

Theatrale lezing over relaties

vr 15 mrt

Mr. Gerard Spong

In vertrouwen

za 16 mrt
Locatie: Dorpshuis Ons Huis Almen

Kees van Amstel

Een bang jongetje dat hele enge dingen doet

za 16 mrt
STADSLOUNGE

Dahl Diner

Verhalen en gerechten van Roald Dahl

do 21 mrt
StadsLounge

Soundos

Niets te verliezen

vr 22 mrt

Fleetwood Mac

As told by the Cosmic Carnival

za 23 mrt

Scrum

15 Years of Single Malt Folk

vr 29 mrt

Enge Buren

Vreemde Vogels

za 30 mrt
Gastvoorstelling

J.W. Drost, S. van Voorst & PopCorn

Lunch met Lazarus

do 04 apr

Pip Goes Offline

Pip Pellens

vr 05 apr

Op Hoop van Zegen

Bill van Dijk, Mariska van Kolck, Joke de Kruijf, Rolf Koster e.v.a.

za 06 apr

Pater Moeskroen

De Reservebelgen

wo 10 apr

Niki Jacobs

Van Cohen tot Winehouse, een ode aan Joodse Popiconen

do 11 apr

De Fransse Eijkel

Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg

vr 12 apr

Turks Fruit

Chris Peters, Ali Zijlstra, Bart Klever en Debby Korper

za 13 apr

Stef Bos - Ruimte

Soloprogramma

di 16 apr
St. Gudulakerk in Lochem

Matthäus Passion

Bachkoor Holland

di 16 apr

seriekorting St. Gudulakerk

za 20 apr

LikeU2

U2 - The Dutch Connection

do 25 apr
MET MEET & GREET NA AFLOOP

Stil in mij

Ferry Doedens, Jeroen C. Molenaar, , Zoï Duister en Dieuwke Tönissen

vr 03 mei
StadsLounge

Fuad Hassen

Held

za 04 mei
Inclusief Ranja

Masha en de Beer

Masha en de Beer Live!

ma 06 mei

The Bridges of Madison County

Met o.a. Lone van Roosendaal en René van Kooten

wo 08 mei

De Vloer op

De theaterversie van het populaire programma

vr 10 mei

Vrijdag & Sandifort

Voorlopig voor altijd

vr 11 okt

Louise Korthals

Alles is er

bekijk alle sponsoren
by Sitework