x

Zomersluiting

Tot en met maandag 8 september is onze theaterkassa gesloten en zijn wij telefonisch niet bereikbaar. Op de website kun je uiteraard 24/7 je kaarten bestellen. Wil je een wijziging in je gegevens aanbrengen of een ticket annuleren? Dat kan in je eigen 'mijn schouwburg' account.

Nog geen account?
 
Registreer je dan eenmalig via
mijn schouwburg

Voor dringende vragen kun je een mail sturen naar info@schouwburglochem.nl

Fijne zomer!
Uitverkocht
aantal: 0

The Fortunate Sons

The best of CCR

Concert


Let op: de reguliere kaartverkoop start 23 mei om 10:00 uur


Geniet van een nieuwe show van The Fortunate Sons in Schouwburg Lochem. De heren wilden graag terugkomen naar Lochem en daar zeggen wij natuurlijk geen nee tegen!

“Een weergaloze ode aan de tijdloze muziek van Creedence Clearwater Revival!”


‘Bad moon Rising’, ‘Proud Mary’ en ‘Who’ll stop the Rain’. Dit is zomaar een greep uit de lange rij onverwoestbare klassiekers die Creedence Clearwater Revival (CCR) op haar naam heeft staan. Klassiekers die de tand destijds moeiteloos hebben doorstaan en bij vele generaties in het muziekgeheugen gegrift staan. Dankzij het magische stemgeluid van John Fogerty en de talloze hitsingles groeide CCR eind jaren '60 uit tot één van de grootste bands uit de muziekgeschiedenis.

The Fortunate Sons hebben met hun zeer succesvolle deelname aan het SBS6-programma ‘The Tribute – Battle of the Bands’ de muziek van CCR bij het grote publiek weer flink onder de aandacht gebracht en gezorgd voor een ware CCR Revival.

Ga mee naar de hoogtijdagen van de popmuziek met de grootste hits van CCR. Een feest der herkenning voor jong en oud!

lees meer +
woensdag 9 april 2025 Theaterzaal 20:00 uur
€ 32.50 p.p. exclusief € 3,50 servicekosten per boeking
bestel tickets
bekijk alle sponsoren
by Sitework