Kidsreporter Mieke Mogezomp razend enthousiast over Wipneus en Pim

Kidsreporter 


Schouwburg Lochem werkt samen met Kidsreporters. Dit zijn kinderen uit groep 7 of 8 die naar jeugdvoorstellingen gaan die binnenkort in Schouwburg Lochem te zien zijn. Ze schrijven hier een verhaal over en vertellen natuurlijk ook wat zij van de voorstelling vonden. Kijk voor meer informatie op
www.schouwburglochem.nl.

Deze keer het verhaal van Mieke Mogezomp over de super swingende voorstelling van Wipneus en Pim, De Showtrap


Mieke bij Wipneus en Pim 
Ik ben naar de voorstelling De Showtrap van Wipneus en Pim geweest. Het was in Almelo in Hof 88. Toen ik binnenkwam in de theaterzaal voelde ik meteen een vrolijke, fijne sfeer. Het toneel zag er ook heel erg vrolijk en gezellig uit. De zaal zat bomvol met allemaal vrolijke kinderen die zin hadden in de voorstelling. Ik had het gevoel dat het een leuke voorstelling ging worden.

De voorstelling gaat over de Dj’s Wipneus en Pim. Ze willen samen met de kinderen in de zaal een record halen. Eerst maken ze de kinderen in de zaal warm door met ze te dansen en te zingen. Als iedereen warm is gaan ze met de kinderen in de zaal het record verbreken.
Maar dan komt Mevrouw Record opeens het toneel op. Als de kinderen, Wipneus en Pim het record willen verbreken moeten ze eerst 7 opdrachten doen. Die opdrachten worden gedaan met alle kinderen en volwassenen in de zaal. Het zijn opdrachten zoals: een polonaise door de theaterzaal, limbodansen en zo hard mogelijk zingen. Mevrouw Record houdt alles bij. Gaat het de kinderen in de zaal lukken om alle opdrachten te halen?
 
Na de show mocht ik Wipneus en Pim interviewen. Dat was heel leuk om te doen, omdat ze heel erg aardig waren. Het was dus heel erg gezellig. Ik heb ze een aantal vragen gesteld en die hebben ze met veel plezier beantwoord.
Dit waren de vragen die ik heb gesteld en waar zij antwoord op hebben gegeven:
 
  1. Hoe vinden jullie het om in deze show te spelen? Heel leuk, omdat het een hele vrolijke show is. Maar je voelt je soms wel onzeker omdat je niet weet of de kinderen mee zullen doen aan de opdrachten.
  2. Wat is het leukste moment van de hele show? Als je ziet dat de kinderen in de zaal meedoen aan de opdrachten en ze niet gewoon blijven zitten.
  3. Hoe vaak oefenen jullie voor een voorstelling? Een paar keer. Soms improviseer je ook wel wat.
  4. Wat doen jullie verder nog? We treden ook op met discoshows en muziekquizen.
  5. Hoelang spelen jullie al samen? Al 12 ½ jaar en we zijn al 3 seizoenen bezig met zulke familieshows.
 
Ik vond het een leuke en muzikale voorstelling en als je op zondag 11 april om 14:00 nog niets te doen hebt en 6 jaar of ouder bent, zou ik zeker naar deze voorstelling gaan!
 
Groetjes Mieke Mogezomp
Kidsreporter Schouwburg Lochem

__________________________________________________________________________________

Kidsreporter Esmee schreef eerder al een mooi verhaal over haar bezoek aan
Het Zandkasteel en De Band Krijgt Kinderen.
Kidsreporter Mieke schreef eerder al een mooi verhaal over haar bezoek aan 
Woezel en Pip.
Kidsreporter 


Wil je volgend seizoen ook Kidsreporter van Schouwburg Lochem worden? Geef je dan nu alvast op via publiciteit@schouwburglochem.nl
Webdesign en techniek door A&M ImpacT Internetdiensten BV